Yhteystiedot

Täältä löydät Kanta- ja Päijät-Hämeen ruoka-alan kehittämishankkeet ja niiden toimijat.

Kanta- ja Päijät-Hämeen ruokaviesti

Hankkeen tehtävänä on edistää Kanta- ja Päijät-Hämeen ruokasektorin tunnettuutta, kehitystä sekä yhteistä tekemistä monipuolisen tiedotuksen sekä erilaisien tilaisuuksien ja tapahtumien kautta. Hankkeessa tehdään näkyväksi alueen ruokajärjestelmä, ja luodaan edellytyksiä ruokamaakuntaimagon vahvistumiselle sekä ruokamatkailun kasvulle. Hanke on osa Kestävää ruokaa ja kasvua Hämeessä -teemaohjelmaa, joka on strateginen kehittämishanke ja jota toteuttaa MTK Häme, ProAgria Etelä-Suomi, Hämeen ammattikorkeakoulu, Luonnonvarakeskus sekä Koulutuskeskus Salpaus eri kehittämishankkeiden kautta. Hankkeen kotisivut ovat www.kasvuahameessa.fi

Päivi Rönni
MTK Häme ry

+358 40 5634074

paivi.ronni@mtk.fi

Karita Toivanen, tiedottaja
MTK Häme ry

+358 40 723 8801

karita.toivanen@mtk.fi

Elinvoimainen Maatila Elina II

Hankkeen tavoitteena on kehittää johtamisosaamista sekä maatilakokonaisuuden hallintaa ympäristövaikutuksineen.
Hankkeen kohderyhmänä ovat kaikki maatilayritykset, jotka toimivat Hämeen, Kaakkois-Suomen, Pirkanmaan ja Uudenmaan ELY-keskuksien alueilla. Tutustu Elinvoimainen maatilatalous II hankkeeseen täällä. 

Sari Jussila
ProAgria Etelä-Suomi

+358 43 824 9088

sari.jussila@proagria.fi

Terhi Mäkilä
ProAgria Etelä-Suomi

+358 40 709 2478

terhi.makila@proagria.fi

Jenni Kivinen
ProAgria Etelä-Suomi

+358 40 516 7501

jenni.kivinen@proagria.fi

Voimaa puutarhayritysten osaamiseen Vopu

Hankkeessa parannetaan Etelä-Suomen avomaapuutarhatilojen toimintaedellytyksiä ja kannattavuutta. Hankkeen toiminta suuntautuu avomaan puutarhaviljelyosaamisen kehittämisen lisäksi jatkojalostus-, tuotteistamis- ja markkinointiosaamisen kehittämiseen. Tutustu Voimaa puutarhayritysten osaamiseen – Vopu -hankkeeseen täällä. 

Marja Kallela

ProAgria Etelä-Suomi

+358 40 513 3118

marja.kallela@proagria.fi

Luomussa vara parempi

Hankkeen tavoitteena on lisätä luomutuotantoa, luomutuotteiden jalostusta, saatavuutta ja käyttöä Hämeessä, lisätä yhteistyötä, osaamista ja kokeilukulttuuria koko ruokajärjestelmässä sekä parantaa olemassa olevien digisovellusten ja -tekniikoiden tuottaman tiedon hyödyntämistä. Tutustu Luomussa vara parempi -hankkeeseen täällä.

Outi Vahtila
Hämeen Ammattikorkeakoulu

+358 500 121 261

outi.vahtila@hamk.fi

Sakari Raiskio
Luonnonvarakeskus

+358 29 532 6454

sakari.raiskio@luke.fi

Kaija Hinkkanen
ProAgria Etelä-Suomi

+358 20 747 3037

kaija.hinkkanen@proagria.fi

Heli Jurkkola
Koulutuskeskus Salpaus

+358 44 708 0975

heli.jurkkola@salpaus.fi

Hukka-hanke

Hankkeen tavoitteena on parantaa herneen, härkäpavun ja makealupiinin viljelyn kannattavuutta ja luoda toimiva tuotantoketju sekä tähdätä valkuaisomavaraisuuden kohentamiseen kaikkia osapuolia edesauttavin menetelmin. Tutustu Hukka-hankkeeseen täällä.

Heikki Jalli
Luonnonvarakeskus

+358 20 747 3037

heikki.jalli@luke.fi

 

Lue lisää täältä:

Muut ruokasektorin hankkeet ja toimenpiteet